Menu Zamknij

Wanna z hydromasażem a jacuzzi, czym się różnią?

Choć między jacuzzi, a wanną z hydromasażem nie ma zbyt wielu dostrzegalnych różnic, nie są one tym samym. Z pewnością te właśnie różnice sprawiają, że zwykle wybieramy do naszego domu wannę z hydromasażem, a nie jacuzzi. Dowiedz się na czym polegają te różnice, jakie są podobieństwa i dlaczego wanna z hydromasażem lepiej sprawdzi się w twoim domu.

Jacuzzi

Jacuzzi jest wyposażone oczywiście w funkcję hydromasażu, ale oprócz tego posiada grzałkę i system filtrujący. Jest on niezbędny ze względu na to, że jacuzzi jest stale wypełnione wodą. Z tego względu zdecydowanie lepiej niż w domu sprawdzi się w ogrodzie czy różnego rodzaju aquaparkach i spa. Aby woda była w prawidłowym stanie przez cały czas, należy stosować odpowiednią chemię.

Wanna z hydromasażem

Wannie z hydromasażem zdecydowanie bliżej do klasycznej wanny. Oprócz podobnego wyglądu, działa na podobnej zasadzie. W przeciwieństwie do jacuzzi wodę nalewamy przed każdą kąpielą. Z tego powodu w takiej wannie nie jest potrzebny system filtrujący. Wannę z hydromasażem bez problemu możemy wstawić do każdej łazienki i cieszyć się korzyściami płynącymi z kąpieli.

wanna z hydromasażem